Team IKC Esrein
Onderwijzend personeel
Groep | Leerkracht | Bijzonderheden |
1A |
Harriët ter Bruggen Carmen van der Veen |
Jonge Kind specialist |
1B |
Nina Koebrugge Harriët ter Brugge |
|
1C |
Rinet Rosink Sandra Bethlehem |
|
2A | Linda Munsterhuis | |
2B |
Hiskia Kers Monique Geerdink |
|
3A |
Ellen Venhuis Willy Haverkate |
|
3B |
Manon Timmen Eugenie Huijbers |
Schoolcontactpersoon Leescoördinator |
4A | Karen Groeneveld | ICT onderbouw |
4B
|
Angelique Laarman Anja van Duijvenbode Yvonne van Liefland |
ICC coördinator Schoolcontactpersoon Leerkracht in opleiding |
5A |
Edith Velthausz Anja van Duijvenbode |
ICC coördinator Schoolcontactpersoon |
5B |
Pauline Hagen Gerti Exterkate |
Rekencoördinator |
6A
|
Naomi van Olst Stefan Leushuis Joany Achterhuis |
Wetenschap & Talent Leerkracht in opleiding |
6B | Claudia Dekkers | |
7A | Wilma ter Avest Antoinette Leushuis |
Sportcoördinator |
7B | Ron van der Kooi | |
8A | Monique Dunhoft Stefan Leushuis |
Hoogbegaafdheidsspecialist Wetenschap & Techniek |
8B | Dennis Wiskerke | ICT bovenbouw |
Karin Busschers | Pedagogisch mdw. peuterspeelschool | |
Paula van Schaik | Pedagogisch mdw. peuterspeelschool | |
Marre Rouwen | Onderwijsassistent Kerkstraat | |
Linda Varenbrink | Onderwijsassistent Kerkstraat | |
Yvonne van Liefland | Onderwijsassistent Kerkstraat | |
Christel Hovestad |
Onderwijsassistent J.v.d.Heydenstraat Schoolcontactpersoon |
|
Nigel Pel | Onderwijsassistent J.v.d.Heydenstraat | |
Jolien Volmer | Onderwijsassistent Sport-Cultuur-Techniek |
Ambulant personeel
Benno van Dieren | Conciërge |
Anita Ensink | Secretaresse |
Antoinette Leushuis | Plv. directeur |
Louis Padberg | Directeur |
Marieke Reuvers |
IB'er, peuterspeelschool en groepen 1 t/m 4 |
Lisette van de Wiel |
IB'er, groepen 5 t/m 8 Hoogbegaafdheidsspecialist |
Wilt u mailen met iemand van ons team? Het mailadres bestaat uit de voornaam.achternaam@symbiohengelo.nl.
De pedagogisch medewerkers van de Peuterspeelschool bereikt u ook via peutergroep@esreinschool.nl